Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141322

EBS Üliõpilasesinduse raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Müügi- ja ostuarvete haldus
- Palgaarvestuse pidamine
- Põhivaraarvestuse pidamine
- Muu jooksva mittetulundusühingu raamatupidamise teostamine
- Aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • Oskus vastutust võtta
  • Vähemalt keskharidus
  • Eesti keele oskus heal tasemel, inglise keele oskus soovitatav
  • Raamatupidamistöö kogemus
  • HansaRaama raamatupidamisprogrammi kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku ja ambitsioonikat meeskonda
  • Kõiki vajalikke töövahendeid
  • Rahvusvahelist ja motiveerivat töökeskkonda
  • Tööd Tallinna südalinnas

Lisainfo

Töö on 0,25 koormusega

Tööpakkumise number
#141322

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi.

1988. aastal asutatud Estonian Business School (EBS) on vanim äriharidust pakkuv eraülikool Baltimaades. Kooli eesmärgiks on anda akadeemilisi teadmisi aktiivsetele ja ettevõtlikele inimestele ning edendada nende oskusi teadmiste edukaks rakendamiseks. Üheksateistkümne tegevusaasta jooksul on EBS kasvanud üheks Baltimaade suurimaks äri-, juhtimis- ja infotehnoloogiaalast kraadiharidust pakkuvaks eraülikooliks, kus täna õpib ligi 1600 tudengit. EBSil on koostöölepingud rohkem kui 60 Euroopa, Ameerika, Austraalia ja Aasia kõrgkooliga, mis võimaldab laialdast üliõpilaste ja õppejõudude vahetust. Vaata lisaks www.ebs.ee.
EBS Üliõpilasesindus on EBSi tudengite esindusorgan, mille eesmärgiks on oma tegevuse läbi ebsikate ühendamine kogu eluks. Igapäevaselt tegeleb Üliõpilasesindus tudengite õppetöövälise elu korraldamisega ja teeb kõik selleks, et tudengielu meeldejääv oleks. Üliõpilasesindus koosneb seitsmest institutsioonist: Haridusnõukoda, kommunikatsiooni- ja IT-osakond, Karjääri- ja Nõustamiskeskus, Kammerkoor, Tudengileht, International Club ja sport. Vaata lisaks www.ebsikas.ee.

Vaata rohkem