Värsked tööpakkumised

EAÜ esindaja Lõuna-Eestis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165743

Tööpakkumise number

165743

Töö kirjeldus

Tööülesanded
EAÜ esindamine Lõuna-Eesti piirkonnas
Lepingute sõlmimine muusikateoste kasutajatega
Muusikakasutajale arvete esitamine ja litsentsitasude laekumise jälgimine
EAÜ-le koondaruannete esitamine

Nõudmised kandidaadile

Haritus
Eesti keele vaba valdamine kõnes ja kirjas
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Täpsus, korrektsus
Organiseerimisvõime, iseseisva töötamise oskus
Arvuti kasutamise oskus, info otsimise ja edastamise oskus
Elukoht soovitavalt Tartus või selle lähiümbruses

Pakume huvitavat tööd, stabiilsust, iseseisvust ja võimalust ise tööaega planeerida

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
26. september 2008

M-Partner Personaliotsingu kliendiks on Eesti Autorite Ühing. EAÜ on asutatud 8.oktoobril 1991.a. EAÜ liikmeteks on peamiselt heliloomingu ja kujutava kunsti teoste autorid ning muusikakirjastajad. Lisaks esindab EAÜ audiovisuaalautoreid vastavalt EAÜ ja Eesti Audiovisuaalautorite Liidu (EAAL) vahelise koostöölepingule. Lisaks oma liikmetele on EAÜ-l õigus esindada ka teiste riikide autoreid ja kirjastajaid välisriikide autoreid esindavate organisatsioonidega sõlmitud vastastikuse esindamise lepingute alusel.