Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665102

Eakate hooldaja (Viimsi Pihlakodu)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Septembris avatav Viimsi Pihlakodu ootab oma meeskonda eakate hooldajaid, kelle tööülesanneteks on:

  • kliendi füüsilise ja psüühilise turvalisuse toetamine;
  • kliendi eluaseme korrastamine;
  • kliendi isikliku hügieeni jälgimine, juhendamine ja vajadusel abistamine selle täitmisel;
  • individuaalne suhtlemine klientidega.

Ootused kandidaadile

  • oled hea suhtlemisoskusega;
  • positiivse ellusuhtumisega;
  • valdad eesti keelt;
  • oled koostöö- ja suhtlemisaldis;
  • oled orienteeritud tulemustele;
  • omad soovi inimesi aidata;
  • omad tahet ennast arendada.

Kasuks tuleb:

  • kui oled läbinud hooldustöötaja õppekava või omad kutseseaduse alusel hooldustöötaja kutset;
  • eelnev hooldustöötaja töökogemus;
  • hooldustööalased koolitused;
  • kehtiv tervisetõend.

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust;
  • paindlikku tööaega graafiku alusel;
  • väljaõpet kohapeal;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • toetavat ja uuendusmeelset meeskonda;
  • täistööaega ning 12h ja 24h vahetusi.

Lisainfo

Saada palun sooviavaldus Viimsi Pihlakodu personaliosakonda mari(at)pihlakodu.ee või läbi CV keskuse hiljemalt 29.septembriks 2020. a.
PS: Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.
Küsi juurde: 5191 6642

Tööpakkumise number
#665102

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

Pihlakodu Viimsi üksus on koduks neile, kes on otsustanud elu hilissügisel võtta aega iseendale ja olla vaba igapäevase majapidamisega seotud kohustustest. Selles kodus leiavad omale koha ka need, kes vajavad vähem või rohkem abi ja tuge, et endaga toime tulla. Väärtustades vananemist, toetame inimese nii kehalist, vaimset kui sotsiaalset heaolu.

Pihlakodusid haldab AS Viru Haigla, mille koosseisu kuuluvad üksused Viimsis, Nõmmel, Tabasalus, Tapal ja Kohtla-Järvel.

Vaata rohkem