Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194673

E-turunduse ja usability spetsialist

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • E-poodide külastajate kasutusstatistika analüüs ning e-poodide muutmine kasutajasõbralikumaks;
  • Reklaamikampaaniate analüüs ning kampaaniate tulemuste parandamine;
  • E-poodide optimeerimine otsingumootorite jaoks;
  • Google adwords reklaamikampaaniate analüüsimine ja optimeerimine;

Ootused kandidaadile

  • Analüütiline mõtlemine ning oskus iseseisvalt töötada
  • Oskus analüüsi tulemuste põhjal järeldusi teha ja otsuseid langetada
  • Teadmised turundusest, e-turundusest ja otsingumootoritest
  • Soov iseseisvalt õppida, leida vajalikku erialast infot ning kasutada uusi teadmisi praktikas;
  • Kasuks tulevad teadmised veebiprogrammeerimisest ja andmebaasidest;

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • Võimalust ennast arendada kaasaegsel erilalal ning rakendada oma oskusi ja teadmisi ellu.
  • kaasaegset töökeskonda;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • tööalast täiendkoolitust.

Lisainfo

Palume kandideerimisel lisada oma palgasoov.

Tööpakkumise number
#194673

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2010

ON24 on Eesti tuntuim internetipood, mis müüb sisustus- ja muid kaupu ning tegutseb Eestis ja Soomes. Pakume tööd asukohaga Viljandis või Tallinnas.

Vaata rohkem