Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122597

E-Toimiku suunajuht (ärianalüütik-jurist)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Avaliku E-Toimiku sisuliste nõuete kirjeldamine ja kasutusmugavuse küsimuste lahendamine
  • Koostöö erinevate E-Toimiku osapooltega, eelkõige advokatuuriga
  • Projekti arengu tagamine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt kokkupuude õigusemõistmise valdkonnaga (esindamisega kohtus)
  • Kõrharidus või selle omandamine lõppjärgus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Adekvaatne ettekujutus Eesti õigussüsteemist ning selle toimimisest
  • Huvi õiguskaitse valdkonna vastu
  • Lai silmaring ja soov areneda

Ettevõte pakub

  • Suure kasvupotentsiaaliga töötasu alates 13 000 kr bruto
  • Riigiameti tavapäraseid soodustusi (õppelaenu kustutamist, 35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust)
  • Sporditoetust ja heade töötulemuste eest täiendavat tulemustasu
  • Motiveerivat ja innustavat meeskonda
  • Suuri eesmärke ja väärikaid väljakutseid

Lisainfo

Avalik E-Toimik on loodav internetikeskkond, mis võimaldab kodanikul või tema esindajal interneti vahendusel suhelda kohtu, politsei või muu menetlejaga.
Rohkem infot http://projekt.e-toimik.ee
683 7503

Tööpakkumise number
#122597

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) on Justiitsministeeriumi valitsemisalas töötav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Justiitsministeeriumi valitsemisala registrite ja infosüsteemide arendamine ja haldamine ning side- ja infotehnoloogiaalaste teenuste pakkumine.

Vaata rohkem