Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #423304

E-tellimuste komplekteerija / Lasnamäe

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kauba komplekteerimine töölehe alusel
- komplekteeritud kauba kontroll
- komplekteeritud kauba arvestamine e-maxima sisesüsteemide järgi
- kauba õigeaegne ja korrektne edastamine tellijale

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele oskus
- vastutustundlikkus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- stabiilset palka
- paindlik töögraafik
- tasuta lõunasööke
- erinevaid motivatsioonipakette
- tööalaseid tasuta koolitusi

Lisainfo

Asukoht: Linnamäe tee 57, Tallinn
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#423304

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016

MAXIMA Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 4300 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 150 000 inimest.

Vaata rohkem