Värsked tööpakkumised

E-teenuste valdkonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184143

Tööpakkumise number

184143

Töö kirjeldus

• Arendada ja viia ellu ettevõtte E-teenuste äriline kontseptsioon
• Valdkonnaga seotud äriarendusprojektide sisuline analüüs, lähteülesannete koostamine, kirjeldatud nõuete jälgimine, analüüsi- ja teostustööde koordineerimine
• Jälgida, et projektide käik ja tulemid saavutavad seatud äritulemused
• E-teenuste osutamise ja ärilise järjepidevuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• väga hea arvuti kasutamise oskus
• meeskonna juhtimise kogemus
• teadmised veebipõhiste infosüsteemide arhitektuurist ja levinumate arendustehnoloogiate valikust
• baasteadmised projektijuhtimise metoodikast
• süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja õppimisvõime
• kohusetundlikkus, iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus, pingetaluvus

Kasuks tuleb
• äriarendusprojektide juhtimise kogemus
• töökogemus tarkvaraarenduses
• spetsifikatsioonide kirjutamise oskus ja kogemus

Ettevõte pakub

• väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
• tulemustest sõltuvat töötasu
• väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2009
Kuulutus sisestati:
15. september 2009

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.