Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143259

E-teenuste arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Analüüsida ärivajadusi (kliendi/turu vajadused)
  • Teha ettepanekuid võimalikeks uuteks teenusteks
  • Viia läbi uue teenuse loomiseks vajalik analüüs
  • Infosüsteemide nõuete kirjeldamine (kasuks tuleb, kuid ei eelda tavakasutajast suuremaid IT-teadmisi
  • Teenuse kasutatavuse ja töökindluse jälgimine
  • Osalemine teenuste hinnastamisel

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus ärianalüütikuna
  • Majandus- või statistikaalane kõrgharidus
  • Väga hea analüüsi- ja tulemuste prognoosimise võime
  • Teadmised äriprotsessidest
  • Hea arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:

  • Teadmsied andmebaasidest ja infosüsteemidest
  • IT-alased teadmised
  • Varasem kokkupuude teenuste hinnastamisega ja/või tasuvusanalüüsiga

  • Head võimalust anda oma panus E-teenuste ärirakenduste loomisesse
  • Riigiameti tavapäraseid soodustusi (õppelaenu kustutamist, 35-päevast põhipuhkust, vajadusel õppepuhkust)
  • Sporditoetust ja heade töötulemuste eest täiendavat tulemustasu
  • Meeldivat töökeskkonda ja motiveerivaid kolleege
  • Õppimis- ja arenemisvõimalust
  • Ametikohale vastavat tasu

Lisainfo

Ametikoht asub vastloodud arendustalituses

Tööpakkumise number
#143259

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK) on Justiitsministeeriumi valitsemisalas töötav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Justiitsministeeriumi valitsemisala registrite ja infosüsteemide arendamine ja haldamine ning side- ja infotehnoloogiaalaste teenuste pakkumine.

Vaata rohkem