Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827161

E-poe spetsialist-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Tere!

E-poes medkeskus.ee on tekkinud uus ja huvitav ametikoht.

Tegeleme e-kaubandusega. Meilt tellivad kaupa head inimesed ja mõnusad ettevõtted. Varustame kliente isikukaitsevahendite, õhupuhastite, kaitsekinnaste ja veel paljude kasulike toodetega. Tootevalikuga saab tutvuda siin: medkeskus.ee

Seoses mahtude suurenemisega, kutsume meiega liituma toredat ja andekat inimest.

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtt.
  • Toodete lisamine süsteemi ja e-poodi.
  • Tellimuste komplekteerimine.
  • Laohaldus ja inventuur.
  • Saabuvate kirjade ja kõnede vastuvõtt ning edasisuunamine kolleegidele.
  • Sarnaste pakkumiste monitooring ja ülevaadete koostamine.
  • Abiks sisuturundajale (tekstide kirjutamine, tootepiltide valmistamine ja töötlemine, osutame vajaliku väljaõppe).

Töö on mitmesugune, kuid prioriteedid on paigas ja kõigeks jätkub aega.

Ootused kandidaadile

  • Suhtled vabalt eesti keeles (kirjas ja kõnes).

  • Inglise ja/või vene keele oskus on igati teretulnud.

  • Oled kohusetundlik, pöörad tähelepanu detailidele.

  • Hea enesedistsipliini ja sulle saab usaldada tähtsaid ülessandeid.

  • Särasilmne ja positiivne ellusuhtumine.

  • Tegeled mõne hobiga ja eneseareng pakub sulle huvi.

  • Pooldad sportlikku eluviisi.

  • Tunned end mugavalt MacBookiga töötades.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja intellektuaalselt arendavat tööd.
  • Sõbralikku ja austavat kollektiivi.
  • Arengu- ja karjäärivõimalusi.
  • Sporditoetust (€100 kvartalis).
  • Kaasaegseid töövahendeid (macbook air, monitor, mobiiltelefon).
  • Mõnusat töökohta. Kogu töö toimub meie stuudio-kontoris, kus on kõrged laed ja tänu suurtele akendele ka palju loomulikku valgust. Töölaua kõrvalt avaneb ilus vaade Tallinna vanalinnale ja Tornimäele.  Logistiliselt on samuti hea asukoht, siia saab tulla mugavalt jala, jalgratta, trammi või bussiga. Maja kõrval on ka personaalsed parkimiskohad.
  • Austame sinu aega ja tööaeg on kindlalt paigas.
  • Reedeti lühemaid tööpäevi, et saaksid nautida pikemaid nädalavahetusi.

Aadress: Tatari 64, Tallinn.

Tööaeg: E-N 9:00 - 17:00, R 9:00 - 15:30.

Palk: 1465 (bruto) + peale katseaega lisandub ka kvartaliboonus.

Tööleasumise aeg: esimesel võimalusel.

Kas tunned, et antud töökoht pakub sulle huvi? Väga tore! Ole hea, saada meile CV ja kaaskiri ning me võtame sobivate kandidaatidega ühendust. Kõike paremat!

Tööpakkumise number
#827161