Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #198666

E-poe sisuadministraatorit- vene ja inglise keel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku, loomingulisse ja pidevalt arenevasse meeskonda E-poe sisuadministraatorit
Sinu töö peamiseks ülesandeks on:
Euronics veebilehtede sisu haldamine vene ja inglise keeles

  • Tootekirjelduste haldamine
  • Kampaaniate haldamine.
  • Bännerite haldamine.
  • Müükide ja veebi arendusprojektide assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle kui:

  • Sa suhtled ja kirjutad vabalt nii vene kui ka inglise keeles;
  • Sul on kogemus veebilehtede haldamises erinevate sisuhalduskeskkondadega;
  • Sul on erialane haridus - IT, filoloogia(võib olla lõpetamisel);
  • Sa omad vähemalt algteadmisi bannerite kujundamisest ja HTML-st;
  • Sa oled loomult kohusetundlik ja täpne, positiivse ellusuhtumisega, hea analüüsivõimega, teotahteline, iseseisev ja arenguvõimeline
  • Sul on Kirg ja Armastus interneti vastu!

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume :

  • huvitavat, arendavat ja väljakutseid pakkuvat tööd Balti regiooni ühes suurimas koduelektroonika ettevõttes;
  • võimalust kuuluda aktiivsesse ja innovatiivsesse pidevalt arenevasse meeskonda;
  • professionaalset tiimi ja suuri väljakutseid;
  • võimalust õppimiseks ja enesearendamiseks;
  • stabiilset tööd ja motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk+tulemustasu)

Lisainfo

Kandideerimisel palume saata CV koos kaaskirjaga ( inglise ja vene keeles) teemal " Miks peaksime valima just sind ?"

Tööpakkumise number
#198666

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
31. mai 2010

Euronics on suurim koduelektroonika jaekaubanduskett Euroopas ning tegutseb Eesti elektroonikaturul alates 1999 aastast. Euronics Eesti jaekaubandusketti kuulub 18 hoolikalt valitud laia kaubavalikuga kauplust mis on alati valmis pakkuma parima hinna- ning kvaliteedisuhtega koduelektroonika kaupu igale soovijale sülelapsest seeniorini. Euronics on suurim elektroonikakaupade kett, pakkudes kvaliteettehnikat enam kui 9400 kaupluses 27 riigis üle Euroopa.
Euronics on usaldusväärne partner oma koostööpartneritele, klientidele kui ka töötajatele.

Vaata rohkem