Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54967

E-poe projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uue ja huvitava e-poe projekti käivitamine ning selle tulemuslik juhtimine ja arendamine sh:

  • turundus- ja müügistrateegia elluviimine;
  • koostööpartnerite leidmine;
  • alluvate töö koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus turundus- või müügijuhina;
  • majandusalane kõrgharidus (võib olla ka omandamisel);
  • väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele valdamine suhtlustasandil;
  • loovus ja initsiatiivikus arendamaks välja spordikaupade müügiga tegutsev e-pood.

Ettevõte pakub

  • Ambitsioonikat väljakutset arenevas ettevõttes;
  • motiveerivat palgasüsteemi;
  • toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#54967