Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296109

E-poe projektide koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärgiks on:
- E-poe klientide oskuslik nõustamine, päringute ja tellimuste käsitlemine;
- kodulehe korrashoidmine, ideede väljapakkumine selle uuendamiseks;
- operatiivne koostöö E-poe projektijuhiga ja teiste projektimeeskonna liikmetega.

Ootused kandidaadile

- vähemalt gümnaasiumiharidus;
- väga hea MS Office programmide kasutamise oskus ja uute programmide omandamise võime;
- aktiivsus, taiplikkus ja eesmärkidele suunatud mõtteviis;
- väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;
- suutlikkus kaasas käia kiiresti muutuva keskkonnaga.

Ettevõte pakub

- edule orienteeritud meeskonda, arendavat töökogemust;
- head organisatsioonikultuuri;
- tööalast koolitust.

Lisainfo

E-poe projektide koordinaatori ametikoht on turundusdirektori alluvusvaldkonnas.
Kandideerimisel on eeliseks eelnev töökogemus klienditeeninduse alal ja huvi internetiturunduse ning online äri vastu.

Tööpakkumise number
#296109

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2013

... on eestimaine kvaliteetsärgi tootja aastast 1956. Ettevõttes töötab 260 inimest.
Meie põhiväärtusteks on positiivsus, koostöö ja usaldus oma töötajate kui ka partnerite suhtes.

Vaata rohkem