Värsked tööpakkumised

E-poe pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503965

Tööpakkumise number

503965

Töö kirjeldus

- Komplekteeritud saadetiste pakendamine ja väljastamine.
- Aitad komplekteerijat - pakid kauba, sildistad pakid ja annad pakid üle kullerile.
- Lisaks e-poe väljastuspunkti pakkidele järgi tulevatele klientidele kauba väljastamine.
- Väljastuspunkti saabuva kauba vastuvõtmine

Nõudmised kandidaadile

- Tugev ja terve - saadetised võivad kaaluda üle 30kg, töö tegemine toimub seistes ja seega vajad piisavalt füüsilist jõudu ning vastupidavust.
- Ülioluline on täpsus ja kohusetundlikkus. Sinust sõltub, kas klient saab õige paki.
- Pead korralikult eesti keelest aru saama.

Pakume meeldivat nooruslikku töökeskkonda Tallinnas Mustamäel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 600 kuni 620 EUR kuus