E-poe koordinaator ( Soome keele oskus)

ANVOL OÜ

Tööpakkumise number

628720

Anvol OÜ E-poe koordinaator ( Soome keele oskus)

Töö kirjeldus

- Soome e-poe tellimuste haldus
- Klientidega suhtlus (soome keeles)
- Jae üksuste tellimuste sisestamine ja koordineerimine
- E-poe haldus, sh tootevaliku uuendamine, kampaaniate seadistamine

Nõudmised kandidaadile

- Soome keele oskus
- Pisidetailidele tähelepanu pööramise oskus
- Oskus töötada iseseisvalt
Kasuks tuleb:
- Directoga töötamise kogemus
- Magento platvormi tundmine
- Kogemus e-müükide valdkonnas

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda uhiuues kaasaegses kontoris;
- eneseteostuse võimalust ning mitmekülgset ja stabiilset tööd;
- meeskonna- ja firmaüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019
Soovin kandideerida

ANVOL OÜ

Anvol OÜ on asutatud 1995. aastal Tallinnas. Tegemist on suurepäraste professionaalide meeskonnaga, mis tegeleb mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga.
Ettevõte tegutseb kogu Läänemere piirkonnas (Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Kaliningradis), Gruusias ja Usbekistanis. Peakontor ja põhiline logistikakeskus asuvad Tallinna lähistel, kust saab kaubavooge juhtida paindlikult ja muretult.
Peale hulgimüügi tegeleb Anvol ka jaemüügiga. Meil on kaks kauplusteketti: XS Mänguasjad ning Chicco kauplused, mis on meie pikaajalise Itaalia partneri Artsana frantsiisikaubamärgi kauplused Eestis, Lätis ja Leedus.
Aastast 2011 avasime Eestis esimese e-poe, seejärel kogu Baltikumis. Aastal 2019 avasime e-poe ka Soomes, mis nüüd on hoogsalt kasvamas.

Avan ettevõtte profiili