Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520633

E-poe klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Sokisahtli e-poodi klienditeenindajat ja e-poe tellimuste kokkupanijat.

Töökoht asub Tallinna kesklinnas ja tööks on e-poe tellimuste kokkupanek ja klientidega suhtlemine telefoni ja meili teel. E-poe teeninduskeskus on avatud E-R 9-17.

Ootused kandidaadile

- sulle meeldib arvutiga töö ja oled kokku puutunud e-kaubandusega.
- julged klientidega suhelda ja neile lahendusi pakkuda
- saad aru inglise ja vene keelest
- oled kiire ja täpne
- sul on hea pingetaluvus kiiretel aegadel
- kasuks tulevad autojuhiload, Magento kasutamisoskus, ERPLY majandustarkvara tundmine.

Arenev e-pood annab võimaluse ka tõsistele e-kaubanduse huvilistele edasiseks arenguks.
Hea meeskond ja paindlikud tingimused.

Lisainfo

Tööaeg E-R 8-17 või 9-18.
Tööleasumine: koheselt

Tööpakkumise number
#520633

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 900 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

Meie armastame sokke! Sokisahtel on kodu maailma parimatele sokkidele ja soojadele, särasilmsetele klienditeenindajatele. Paljud meie sokispetsialistid on Sokisahtlis töötanud juba üle 5-6 aasta. Nemad on need väärtuslikud sokispetsialistid kes sokisõprade jalgu soojas hoiavad ja oskavad igale säärele ilusa mustri soovitada. Sokipoode on juba 24 ja lisa on tulemas. Vaata meie tööpakkumist ja tule sokiperre!

Vaata rohkem