2023-08-23 14:48:55

E-poe kliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on pakkuda e-poe klientidele parimat müügituge läbi professionaalse, operatiivse ja personaalse nõustamise. Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuulub klientide abistamine ostutoimingu käigus tekkinud tõrgete korral ning kindlustusalane nõustamine nii telefoni, chati kui e-kirja teel. Samuti kindlustuslepingutega seotud toimingute teostamine nagu näiteks kindlustuspakkumuste koostamine, poliiside vormistamine, pikendamine, muutmine, arhiveerimine ja katkestamine. Lisaks võlamenetlus ning iseteeninduskeskkonna haldamine.

Ootused kandidaadile

Seesami e-poe kliendihalduriks sobib inimene, kes

  • tunneb rõõmu klientide teenindamisest ning soovib pakkuda neile alati parimaid lahendusi;
  • omab eelnevat töökogemust klienditeeninduse või assisteerimise valdkonnas;
  • on korrektne, täpne ja kiire oma tööülesannete täitmisel ning oskab planeerida nii oma tööd kui aega;
  • on hea kuulamis- ning eneseväljendusoskusega ning kõrge pingetaluvusega;
  • valdab väga heal tasemel eesti keelt ning vene ja inglise keelt suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas;
  • on hea arvutikasutaja. 

Ettevõte pakub

Seesami töötajad hindavad kõrgelt oma professionaalseid ja sõbralikke töökaaslasi, kelle kogemuste ja koolituste toel läheb sul sisseelamine sujuvalt. Saad teha osaliselt kaugtööd ja kasutada lisaks 7 päeva talvepuhkust – kõik selleks, et meie inimeste elus valitseks tasakaal ja akud oleks laetud. Lisaks kindlustame sinu heaolu töötajate tervisekindlustuse, erinevate ühiste ürituste ja vaimset tervist toetavate koolitustega.

Lisainfo

TÄHELEPANU! Antud ametikohale kandideerides annad Seesam kindlustusele (Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal) nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. Töötleme sinu andmeid värbamise eesmärgil, hindamaks sinu sobivust antud ametikohale. Isikuandmeid säilitatakse kuni 6 kuud alates värbamisprotsessi lõppemisest.