2023-08-23 14:48:55

E-poe kliendihaldur / müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime inglise keelsetele turgudele (Suurbritannia, Iirimaa) suunatud e-poele: gardenhouse24.co.uk müügikonsultanti /e-poe kliendihaldurit.

Sinu tööks on igapäevane suhtlus uute klientidega ja nende nõustamine sobiva aiamaja valikul nii läbi e-posti, chati kui ka telefoni teel.

Lisaks jäävad Sinu hallata e- poe tellimused.

Ootused kandidaadile

Et saaksid oma töös edukas olla ootame, et oled:

  • Väga hea inglise keele oskusega kõnes ja kirjas
  • Abivalmis ja hea suhtleja aktiivses müügitöös
  • Initsiatiivikas ja iseseisev
  • Väga hea arvutikasutuse oskusega, kiire ning tehnilise taibuga

Kasuks tuleb töötamise või õppimise kogemus mõnes inglise keelses riigis.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Huvitavat ja intensiivset tööd kasvavas e-kaubanduse valdkonnas
  • Põhipalka ja motiveerivat tulemustasu
  • Võimalust osaleda rahvusvahelise e-poe ülesehitamise protsessis koos professionaalse tiimi ja partnerettevõtetega