Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640256

E-poe haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses e-poe laienemisega otsime digi-taibuga inimest, kelle peamisteks ülesanneteks on e-kaubanduse sujuvuse tagamine. Sinu ülesannete hulka kuuluks e-poe ja toetavate reklaamide haldamine ning analüüs, aga ka nutikate lahenduste elluviimine koostöös rahvusvaheliste partneritega.

Töökohustused

  • E-poe haldamine
  • E-poe reklaamide haldamine ja vajadusel loomine
  • E-poe teenindamiseks vajalike ressursside koordineerimine
  • Koostöö online-kaubamajadega

Ootused kandidaadile

  • Analüütiline mõtlemine

  • Eesti ja vene keele oskus.

  • Suurepärane arvuti kasutamise oskus

  • Arusaamine veebitehnoloogiatest

  • E-kaubanduse kogemus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet

  • Kindlat töötasu

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatitega
Töö asukoht Tallinn, Peetri, Helgi tee 9
Tööaeg: E-R 8:00 - 16:30
Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Palun lisa ka motivatsioonikiri oma mõtetega e-kaubanduse tuleviku teemal

e-mail: irinabel(at)nsking.ee
Koduleht: www.nsking.ee

Tööpakkumise number
#640256

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

Firma „NS King“ loodi 1994.aastal ja see on üks Eesti jalanõude ja aksessuaaride turuliidritest, mis põhineb Eesti kapitalil. Aastatega on ettevõte laiendanud oma kaupluste ketti Eesti, Läti, Leedu turul.

Vaata rohkem