Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670566

E-poe abiline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume tööd klienditeenindajale -  e-poe abilisele:

  • kaupade pakkimine, klientidega suhtlemine, e-poe haldamine, tavapoes abistamine

  • Töökoht on Laagris.

  • Tööaeg: E-R 10.30 - 18.30

Ootused kandidaadile

  • Oled julge suhtleja, täpne ja korrektne. Arvutiga läbisaamine on hea.

  • Kõik vajalikud oskused õpetame kohapeal.

  • Eelistatud on turundushuviga või turundusharidusega kandidaadid.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • paindlikku töögraafikut
  • erinevaid tööülesandeid, ei ole rutiinne töö
  • arenguvõimalusi
  • tutvumist e-poe telgitagustega

Tööpakkumise number
#670566

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem