Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695790
Kaugtöö võimalus

E-kaubanduse tootejuht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Omad kogemust e-kaubanduses toote- ja projektijuhtimises, oled väga hea suhtlemisoskusega, tulemustele orienteeritud ning raamatud (ja nende müümine) on sulle sümpaatsed?

Võimalik, et just sind ootame siis Rahva Raamatu

E-KAUBANDUSE TOOTEJUHI ametikohale!

Rahva Raamatus on sul võimalus viia e-kaubandus uuele tasemele.

Sinu tegevus kasvatab äri ja pakub veebipoe klientidele suurepärast kasutajakogemust.

Usaldame sulle veebipoodide igapäevase haldamise, nende efektiivsuse, külastatavuse ja trendide jälgimise, analüüsimise ning arendamise.

Ootused kandidaadile

Sellel ametikohal tuleb kasuks, kui sul on:

  • teadmised ja oskused heade ning töötavate lahenduste loomiseks,
  • oskus probleeme määratleda, andmeid koguda, järeldusi teha ja seeläbi püstitatud eesmärkide ja tulemusteni jõuda.
  • oled sina peal e-kaubanduse võtmenäitajatega (KPI),
  • hea turutunnetus ning oskus e-kaubanduse trendides orienteeruda,
  • lisaks suurepärasele eesti keele oskusele ka väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume sulle:

  • eneseteostusvõimalust Eesti suurimas raamatute jae- ja hulgimüügifirmas,
  • kiirelt kasvavat digitoodete portfelli,
  • vinget uut kontorit koos restoga Telliskivis,
  • toredaid kolleege ja mitmeid lisasoodustusi.

Kui tunned meie tööpakkumise vastu huvi, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV meili teel aadressile personal(at)rahvaraamat.ee.

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Tööpakkumise number
#695790

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2021

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 12 kauplust kaheksas Eesti linnas ja restoran Literaat Telliskivis. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.

Vaata rohkem