Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622813
Kaugtöö võimalus

E-kaubanduse juht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Legendaarne ekstreemspordikauplus Surfhouse otsib oma tiimi e-kaubanduse juhti!
Anname Sulle vastutusrikka ülesande viia meie e-kaubandus järgmisele tasemele! Sinu ülesandeks on olla kursis ning analüüsida kiirelt areneva ja pidevalt muutuses oleva e-kaubandussektori trende ja suunamuutusi ning rakendada vajalikke meetmeid Surfhouse e-poe arendustegevuses.

  • Sinu vastutada on Surfhouse e-poe järjepidev areng ning platvormi sujuv toimimine, eesmärgiga tagada maksimaalne kliendirahulolu meie e-poes ostlemisel
  • E-poe turundusplaani ning strateegiate koostamine ning selle elluviimine koostöös ettevõtte juhtkonna ning koostööpartneritega
  • Juhtida väikest majasisest e-poe tiimi

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui kliendikesksus ja -rahulolu on sinu jaoks prioriteet number ÜKS! Oled avatud suhtleja nii klientide kui kolleegidega ning organiseeritus, täpsus ja kohusetundlikkus iseloomustavad Sind oma kohustuste täitmisel!

Oma töös läheb Sul tarvis:

  • Väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • Keskmisel tasemel arvuti kasutamise oskust
  • Suurt huvi e-kaubandusvaldkonna vastu

Ootame Sinult:

  • Eelnevat töökogemust e-kaubandussektoris juhtival ametikohal
  • Eelnevat kogemust Magento ja/või Erply/Directo platvormidega

Omalt poolt pakume Sulle motiveerivat töötasu, hubast ja sõbralikku töökeskkonda Tallinna kesklinnas, omatöötaja soodustusi nii toodetelt kui ekstreemspordiga tegelemisel, kollektiivseid väljasõite ja eneseharimis- ning täiendamisvõimalusi koolituste näol!

Tööpakkumise number
#622813

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem