Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337495

E-kaubanduse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on Bauhofi kodulehekülje ja veebipoe arendus ning juhtimine, veebipoe müügiosakonna koordineerimine, Bauhofi Facebooki lehekülje ja kampaania kodulehtede haldus ning arendus.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on kõrgharidus (võib olla lõpetamisel) majandus-, IT-, või tehnoloogia valdkonnas, kogemused internetikaubanduses ja turunduses, müügi- ning projektide juhtimiskogemus, väga hea suhtlemis- ja koostööoskus.

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasneb võimalus eneseteostuseks ja väärtuslike töökogemuste omandamiseks.

Tööpakkumise number
#337495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2014

Bauhof on Eesti suurim ehitus- ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 13 kauplust.

Vaata rohkem