Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319726

E-kaubanduse ekspordi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses loodava ekspordiüksusega otsime oma kollektiivi hea algatusvõimega, järjekindlat ja tulemustele orjenteeritud projektijuhti. Peamisteks tööülesanneteks on edukaks välisturgudele laienemiseks vajalike äriprotsesside ja ressursside loomine ja juhtimine. Kandidaadilt eeldame internetiturunduse alustaladest arusaamist ja varasemat kogemust e-kommertsi valdkonnas.

Ootused kandidaadile

Varasem kogemus e-kommertsi valdkonnas.
Inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
Hea analüüsivõime ja läbirääkimisoskus, täpsus ja korrektsus.
Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonna liikmena.

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes.
Ambitsioonikaid väljakutseid ja võimalusi eneseteostuseks.
Vaheldusrikast tööd sõbralikus ja toetavas kollektiivis.
Konkurentsivõimelist töötasu ja tulemuste väärilist motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#319726

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
10. september 2013

MyLook OÜ (MyLook.ee) on Eesti juhtiv ilutoodete internetimüügile spetsialiseerunud ettevõte mis tegeleb tuntud luksusbrändide turustamisega.

Vaata rohkem