Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172645

E- kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda E- kategooria autojuhte Eesti-Soome vaheliste kaubavedude teostamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* laitmatut autojuhtimise kogemust E-kat autode peal vähemalt 2 aastat
* E kategooria juhilube
* kehtivat autojuhi ametitunnistust
* eesti keele oskust heal tasemel
* häid teadmisi kehtivatest liikluseeskirjadest
* aktiivsust ja head suhtlemisoskust
* ausust ning kohusetunnet
* korrektsust oma töös

Kasuks tuleb:
* ADR olemasolu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
*stabiilset pikaajalist tööd
*sõbralikku kollektiivi
*hea töö eest väärilist palka

Lisainfo

NB!Palume kindlasti lisada CV-sse eelneva töökogemuse.

Tööpakkumise number
#172645

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2009

Allando Trailways AS põhitegevuseks on rahvusvaheliste maanteekaubavedude korraldamine ning vajadusel erinevate transpordilahenduste kombineerimine. Firma asutati 1991.aastal. Allando Trailways AS on olnud Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA ) aktiivne liige juba aastast 1996.

Vaata rohkem