Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54447

E-kategooria autojuht Inglismaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Inglismaasiseste vedude teostamine

Ootused kandidaadile

  • Omad kehtivat E-kategooria autojuhiluba
  • Oled eelnevalt töötanud E-kategooria autojuhina vähemalt kaks aastat
  • Valdad suhtlustasandil inglise keelt
  • Oled motiveeritud asuma tööle Inglismaale

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Elamiskulude tasumist
  • Palka (15 000-19 000 neto) kuus katseajal (kolm kuud)
  • Palka kuni £1500 (34 500 krooni) kuus peale katseaega
  • Kuna ettevõte töötab 24h päevas, siis on pakkuda erinevaid töögraafikuid: võimalik on teha kordamööda nädal päevaseid töövahetusi ja nädal öiseid töövahetusi, aga pakkuda on päeva- ja öövahetused, öövahetuste korral on katseajal 19 000 krooni netos kätte

Lisainfo

Ootame Sinu INGLISKEELSET CV“d ning oleme alati avatud jagama lisainformatsiooni tel 66 96 740

Tööpakkumise number
#54447

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
4. november 2005

litsenseeritud personaliotsingufirma, mis tegutseb Eesti tööturul alates aastast 2002 ning on leidnud usaldusväärsed tööandjad Inglismaal ja Iirimaal enam kui 100-le inimesele. Meie praegusteks koostööpartneriteks on tööstus-, tootmis-, transpordi- ja logistikaettevõtted üle terve Inglismaa ja Iirimaa.

Vaata rohkem