Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141025

E-kategooria auto-/kraanajuht Norrasse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohti: 2
Töö asukoht: Põhja-Norras Kirkenesis
Töö kirjeldus: töötada kraanaga või sõita 24 t autoga Kirkenesi ja Oslo vahel läbi Rootsi ja Soome
Töötunnid: 55 h nädalas
Tööriistad ja -vahendid koha pealt

Ootused kandidaadile

E-kategooria juhiluba
Kehtiv kraanajuhi luba
Kraanaga töötamise kogemus
Kasuks tuleb kombainiga töötamise kogemus
Suhtlustasandil inglise keele oskus
Kohusetundlikkus

Väga oluline on soovitaja olemasolu. Kindlasti lisada vastavad nimed ja telefoni numbrid ka CVsse.

Ettevõte pakub

Tasuta elamine (eraldi toad, kuid ühine köök)
Tasuta transport sinna ja tagasi 4 korda aastas
1000 EEK kuus telefonikulude katteks
Reisi- ja tervisekindlustus
Töötasu kantakse üle 2 korda kuus

Lisainfo

Tööaeg on kaks kuud järjest kohapeal , peale seda kümme päeva Eestis puhkust.

Tööpakkumise number
#141025

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. märts 2008
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
37 000 - 44 000 (neto) kuus

Oleme Norra personalivahendusfirma peakontoriga Tartus. Vahendame Eestist kvaliteetpersonali Norrasse, pannnes suurt rõhku tööotsija kvalifikatsioonidele, töökogemustele, keeleoskustele ja isikuomadustele. Samas oleme pidevas dialoogis Norra suurimate personalivahendusbüroodega ja otseste tööpakkujatega, püüdes leida meie tööotsijale sobiva ja väärilise töökoha. Kõiki töökuulutusi saab vaadata ja oma CV on võimalik sisestada MEIE KODULEHEKÜLJEL www.jobnorway.no

Vaata rohkem