Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35648

E-hankekeskonna müügihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • E-hankekeskkonna osta.osborne.ee ja dealer.osborne.ee haldamine.
  • Müügi-ja reklaamitöö läbi E-hankekeskkonna.
  • Kliendisuhete arendamine ja hoidmine.
  • Eesti klientide teenindamine, nõustamine ja uute kliendisuhete loomine.
  • Tootelehtede valmistamine ja kujundamine.
  • Aktiivne reklaami-ja müügitöö.

Ootused kandidaadile

  • On kohusetundlik ja täpne oma töös.
  • Oskab Eesti ja Inglise keelt kõnes ja kirjas.
  • Tunneb E-kaubanduse põhimõtteid.
  • On valmis meeskonna-ja individuaaltööks.

  • Kasuks tuleb müügitöö kogemus antud valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvahelises kontsernis.
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
  • Erialast enesetäiendamise võimalust.
  • Tulemustest sõltuvat töötasu.

Tööpakkumise number
#35648