Värsked tööpakkumised

Dumpperijuht - soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424753

Tööpakkumise number

424753

Töö kirjeldus

Pakume tööd üle Soome erinevates piirkondades DUMPPERIJUHTIDELE.
Tööd toimuvad suuremas osas kaevandustes kui ka teedeehitustel.
Töömaad on Helsinkist 100 km raadiuses.

Nõudmised kandidaadile

- oskus tööd teha Volvo dumpperitega

- erialane töökogemus vähemalt 1-2 aastat;

- Põhjamaades kehtiv tööturvalisusekaart(roheline) ning teeturvalisuskaart(valge)

-kohusetundlik ja mitte viinamees

- soome keele oskus suhtlustasandil;

-töömaakeel on Soome keel

- kandidaat peab olema EU kodanik.

Töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule ja vajadusel majutust.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.