Värsked tööpakkumised

Dot net programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116322

Tööpakkumise number

116322

Töö kirjeldus

• Etteantud spetsifikatsiooni alusel infosüsteemi tarkvara kirjutamine
• Tarkvara disaini protsessis osalemine
• Enda loodud lähtekoodi kvaliteedi kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus programmeerijana
• Objektorienteeritud programmerimise oskus
• Kogemused relatsioonliste andmebaasidega
• Oma tööaja planeerimise oskus ja sellest vastutustundlik kinnipidamine
• Eesti keele oskus
• Inlise keele oskus tasemel, mis võimaldab erialast kirjandust mõista

Kasuks tulevad (vähemalt üks peab olema):

• Veebiteenustel (Web Service) põhineva infosüsteemi arendamise praktiline kogemus
• Programmeerimiskeele C# tundmine (C++, Java või Delphi oskus sobib ka)
• MS SQL ja ADO valdamine
• Visual Studio.NET kasutamise oskus
• .Net platvormil arendamise kogemus

• Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni, sh. kodutöö võimalust
• Erialaseid väljakutseid ja unikaalset võimalust osaleda riigi jaoks oluliste registrite ja infosüsteemide arendamises
• Kaasaegset arendustehnoloogiat
• Konkurentsivõimelist töötasu
• Õppimis- ja arenemisvõimalust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2007

Registrite ja Infosüsteemide Keskus ei ole tavaline riigiasutus. Meid eristab meie töö unikaalsus ja mastaapsus - oleme suurim riigiinfosüsteemi lahendustele orienteeritud riigiasutus Eestis. Meie teenuseid kasutavad pea kõik Eesti Vabariigis elavad inimesed. Mõned suuremad meie hallatavad infosüsteemid: äriregister, kinnistusraamat, notarite infosüsteem, kohtute infosüsteem, riiklik kriminaalmenetlusregister, vanglate infosüsteem, kohtutäiturite infosüsteem jpt