Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116322

Dot net programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Etteantud spetsifikatsiooni alusel infosüsteemi tarkvara kirjutamine
  • Tarkvara disaini protsessis osalemine
  • Enda loodud lähtekoodi kvaliteedi kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus programmeerijana
  • Objektorienteeritud programmerimise oskus
  • Kogemused relatsioonliste andmebaasidega
  • Oma tööaja planeerimise oskus ja sellest vastutustundlik kinnipidamine
  • Eesti keele oskus
  • Inlise keele oskus tasemel, mis võimaldab erialast kirjandust mõista

Kasuks tulevad (vähemalt üks peab olema):

  • Veebiteenustel (Web Service) põhineva infosüsteemi arendamise praktiline kogemus
  • Programmeerimiskeele C# tundmine (C++, Java või Delphi oskus sobib ka)
  • MS SQL ja ADO valdamine
  • Visual Studio.NET kasutamise oskus
  • .Net platvormil arendamise kogemus

  • Paindlikku ja töötajaga arvestavat organisatsiooni, sh. kodutöö võimalust
  • Erialaseid väljakutseid ja unikaalset võimalust osaleda riigi jaoks oluliste registrite ja infosüsteemide arendamises
  • Kaasaegset arendustehnoloogiat
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Õppimis- ja arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#116322

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2007

Registrite ja Infosüsteemide Keskus ei ole tavaline riigiasutus. Meid eristab meie töö unikaalsus ja mastaapsus - oleme suurim riigiinfosüsteemi lahendustele orienteeritud riigiasutus Eestis. Meie teenuseid kasutavad pea kõik Eesti Vabariigis elavad inimesed. Mõned suuremad meie hallatavad infosüsteemid: äriregister, kinnistusraamat, notarite infosüsteem, kohtute infosüsteem, riiklik kriminaalmenetlusregister, vanglate infosüsteem, kohtutäiturite infosüsteem jpt

Vaata rohkem