Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69347

Doonorluse arendusjuht (asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Verekeskuse tegevuse piirkonnas doonorluse arendamine, vastavate projektide koostamine ja elluviimine
Doonorluse propageerimine ja doonorlusalase selgitustöö tegemine
Koostöö kohalike omavalitsuste ja teiste organisatsioonidega doonorluse arendamise valdkonnas
Doonorluse arendamist puudutavate dokumentide ettevalmistamine ja koostamine
Vabatahtlike abiliste ning sponsorite otsimine ja kaasamine

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskeriharidus
Arvutikasutamise oskus (Word, Exel, PowerPoint, Internet)
Väga hea eesti keele ning heal suhtlustasandil vene ja inglise keele oskus
Projektijuhtimisoskus
Valmisolek meeskonnatööks ja liikuvaks tööks väljaspool kontorit
Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
Algatusvõime, loovus, pingetaluvus
Kohuse- ja vastutustundlikkus
B-kategooria juhilubade olemasolu ning isikliku sõiduauto ametisõitudeks kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Mitmekülgset, huvitavat ning vastutusrikast tööd
Võimalust töötada sõbralikus ja arenevas meeskonnas
Põhjalikku väljaõpet
Katseajal töötasu 10 000 krooni (bruto) kuus
Peale katseaja edukat lõppu töötasu tõusu

Tööpakkumise number
#69347

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2006

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on Eesti tipphaigla. Meie missiooniks on tipptasemel patsiendisõbraliku arstiabi andmine ja meditsiini arendustöö eestvedamine Eestis. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatrikliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Paldiski maanteel, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab u 3200 töötajat. Lisainfo: http://www.regionaalhaigla.ee.

Vaata rohkem