Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63262

Dokumentatsiooni haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • dokumentide sisestus andmebaasi
  • dokumentide väljatrükk ning komplekteerimine
  • tugiteenus firmasisesel teabeliinil
  • klientidega telefoni teel suhtlemine

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on

  • eesti ja vene keele oskus
  • arvutioskus (MS Office, Internet, e-post)
  • hea suuline väljendusoskus ja avatud suhtlemisviis
  • täpsus, kohusetunne

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd noores arenevas meeskonnas
  • kaasaegseid töötingimusi
  • tööks vajalikku koolitust

Tööpakkumise number
#63262