Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219757

Dokumendisüsteemide vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada Kaitseliidu ühise elektroonilise dokumendihaldussüsteemi toimimine ning pidev arendamine:

Kaitseliidu ühise dokumendihaldussüsteemi (WebDesktop ning GoPro` case Professional) haldamine ja arendamine;
e-posti aadresside ja- listide loomine ning haldamine;
EDHSi kasutajate koolitamine ja nõustamine;
side- ja infotehnoloogia osakonna assisteerimine;
dokumentide vormistamine ja registeerimine;
vajadusel koosolekute või nõupidamiste protokollimine;
dokumendihaldurite juhendamine ja nõustamine toimikute korrastamisel.

Ootused kandidaadile

KVALIFIKATSIOONINÕUDED:

vähemalt dokumendihalduse alane keskeriharidus;
kogemus elektroonilise dokumendihaldussüsteemi haldamise- ja arendamisega (soovitavalt GoPro või WebDesktop);
inglise keele oskus kesktasemel;
soovitavalt Kaitseliidu vabatahtlik liige.

NÕUDED ISIKUOMADUSTELE:

Kohusetundlikkus;
hea suhtlemisoskus;
eneseväljendusoskus;
korrektsus;
initsiatiivikus;
koostöövõime.

Ettevõte pakub

Avaliku teenistusega kaasnevaid soodustusi;
Arenguvõimalusi ja täiendõpet;
Kaasaegseid töötingimusi;
Sportimisvõimalust.

Lisainfo

Ametikoht on lapsehoolduspuhkusel viibija asendamiseks.

Tööpakkumise number
#219757

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
6. märts 2011
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2011

KAITSELIIT on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem