Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176597

DOKUMENDIHALDUSE PEASPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • postitöötlemine, dokumendiringluse korraldamine ja dokumendihaldusprogrammi Postipoiss haldamine;
  • osalemine ministeeriumi asjaajamise valdkonna arendamisel: osalemine asjaajamiskorra rakendamisel ja arendamisel vastavalt ministeeriumi vajadustele ja seadusandlusele; osalemine asjaajamis- ja arhiivindusvaldkondi reguleerivate kordade ja juhendite väljatöötamisel.

Ootused kandidaadile

  • rakenduskõrgharidus (soovitavalt halduskorralduse või infotöötluse alal);
  • vähemalt 3 aastat töökogemust dokumendihaldusega seotud ametikohal riigiasutuses;
  • teadmised asjaajamisvaldkonna seadusandlusest;
  • teadmised Avaliku teabe seadusest tuleneva juurdepääsupiirangu määramiseks.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas.

Lisainfo

Konkursi korralduslikele küsimustele vastab personaliosakonna spetsialist Egle Hecht, tel: 626 2925. Erialastele küsimustele vastab asjaajamise büroo juhataja Gea Toom: tel: 626 2835, meiliaadress gea.toom[ät]envir.ee.

Tööpakkumise number
#176597