Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187052

Dokumendihalduse osakonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna igapäevane juhtimine ja dokumendihalduse korraldamine Swedbank Eestis ja selle allüksustes;
  • dokumentide säilimise ja hävitamise tagamine ja korraldamine;
  • dokumendihalduse valdkonna tulemusliku töö organiseerimine ja jooksvate probleemide lahendamine;
  • dokumendihaldusprotsesside analüüsimine ja parendusettepanekute väljatöötamine koostöös teiste äriüksustega.

Ootused kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • häid teadmisi dokumendihalduse valdkonnas;
  • vähemalt 2 aastast töökogemust dokumendihalduse valdkonnas või vastava valdkonna projektide juhtimise kogemust;
  • pingetaluvust ja oskust nii enda kui teiste aega efektiivselt juhtida;
  • initsiatiivi uute konkurentsivõimeliste lahenduste otsimisel ja rakendamisel;
  • head analüüsivõimet ja seoste loomise oskust;
  • kaasamisvõimet ning valmisolekut aktiivseks meeskonnatööks;
  • head inglise ja eesti keele suulist ja kirjalikku väljendusoskust;
  • kõrgharidust või selle omandamist.

  • huvitavat väljakutset ja arendavat tööd dokumendihalduse valdkonnas;
  • mitmekesiseid arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi;
  • võimalust olla liidriks pühendunud ja sõbralikule meeskonnale (16 inimest);
  • koostööd panga erinevate üksuste ja juhtidega üle Swedbanki grupi.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 25. novembril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Dokumendihalduse osakonna juht.

Tööpakkumise number
#187052

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

Swedbanki Operatsioonide divisjon Eestis on klienditeenindust toetav tugiüksus, mis tegeleb erinevate pangatoodete (pangakaardid, maksed, laenu- ja liisingtooted) monitoorimise, arvelduste teostamise, dokumentide kontrollimise ja raamatupidamisega. Divisjoni koosseisu kuulub Dokumendihalduse osakond, mille peamiseks vastutusvaldkonnaks on dokumentide hoiustamine ja dokumendihalduse korraldamine Eesti Swedbanki allüksustes.

Otsime oma meeskonda dokumendihalduse osakonna juhti.

Vaata rohkem