Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26645

Dokumendihalduse alal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusamet
Tööd saab:
dokumendihalduse alal (osakonna juhataja asetäitja)
Sotsiaalkindlustusamet võtab tööle alates 01.02.2004
DOKUMENDIHALDUSE JUHI
Lisainformatsioon
Asukoht: Tallinn
Tööleasumise aeg: alates 01.02.2004
Töö tüüp: täistööaeg, teenistuja
Kuulutuse aegumise kuupäev: 31.01.2004
Sisestatud: 21.01.2004

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse. Selleks saatke oma CV ning kaaskiri kasutades nuppu 'Soovin kandideerida'. Kandideerimine eeldab CV olemasolu CV Keskuse andmebaasis. CV saab sisestada siit

Kontaktinfo
Kontaktisik: Raja Stepanova, Personalijuht
Aadress: Lembitu 12, 15092, Tallinn
Kontakttelefon: 6408120, !!!640 8112, 6408182
Koduleht: http://www.ensib.ee
Faks: 640 8155

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
* kõrgharidus
* põhjalikud teadmised asjaajamise ja dokumendihalduse alal
* töökogemus dokumendihalduse valdkonnas
* arvuti kasutamise vilumus
* hea inglise keele oskus
* juhtimisalane töökogemus

Ettevõte pakub

* arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
* head ja asjakohast täienduskoolitust
* stabiilset teenistust avalikus sektoris ning riigiteenistuja palgatingimusi ( 27-29 palgaaste)

Lisainfo

Kasuks tulevad: * töökogemus avaliku sektoris * dokumendi haldusprogrammi Postipoiss tundmine * kantselei juhataja ja arhiivitöö korraldamise kogemus

Tööpakkumise number
#26645