Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309282

Dokumendihaldur

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda

DOKUMENDIHALDURIT

Töökoha eesmärk on maksu- ja tolliameti dokumendi- ja arhiivihalduse korraldamine.

Sinu ülesanne on:

- dokumendihaldussüsteemi haldamine ning kiire, täpse ja nõuetele vastava asjaajamise korraldamine
- asjaajamise põhimõtete ning juhendmaterjalide väljatöötamises osalemine
- ameti teenistujate juhendamine asjaajamisega seotud küsimustes
- dokumendivahetuse ja -ringluse korraldamine, sh dokumentide registreerimine, täitmise ja tähtaegse lahendamise ning nõuetekohase vormistamise kontrollimine

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on vähemalt keskharidus ja sellele lisanduv ametialane ettevalmistus. Kandideerimisel annab eelise töökogemus sarnasel töökohal.

Ootame meeskonda kohusetundlikku, täpset ja hea suhtlemisoskusega kolleegi.

Pakume Sulle huvitavat, vaheldusrikast tööd, arenguvõimalusi ja toetavat kollektiivi.

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis.

Tööpakkumise number
#309282

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem