Värsked tööpakkumised

District Manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570159

Tööpakkumise number

570159

Firma nimi peidetud District Manager

Töö kirjeldus

Take on an area of stores and be responsible for taking the business strategy and making it work in your stores, ensuring they hit their targets and that the teams continue to grow and develop.

Nõudmised kandidaadile

*Considerable experience leading a team across multiple sites and achieving the best results
*The ability to understand complex reports and put the necessary actions in place
*Capability to learn and understand the Lidl model and processes and follow effectively
*A confident, decisive communication style and the ability to motivate your team
*The willingness to learn, be hands-on and take the lead on strategy and planning

You will be well-rewarded for your work at Lidl. Not only will you be part of a secure, growing business, we’ll make sure you have quality training and progression opportunities if you want to develop a career with us.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2018

Lidl on edukas jaemüügikett, mis on Euroopas üle 40 aasta hoogsalt laienenud. Tegutseme 30 riigis üle maailma ja pakume kvaliteetseid toidu- ja tööstuskaupu parimate hindadega rohkem kui 10 000 kaupluses.
Oleme uhked oma saavutuste üle ja aitame üksteist alati, et muuta Lidl – nii meie rohkem kui 10 000 poodi, laod, kui ka peakontorid, iga päevaga veelgi paremaks. Leiad tugeva meeskonna, mis usaldab sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Avasta ühe Euroopa suurima jaemüügiketi võimalused.