Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241565

Dispetšer-töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendikontaktide vastu võtmine ja kvaliteetne teenindamine vastavalt ettevõttes kehtivatele nõuetele
Pumplate kaugjälgimine
Vee- ja kanalisatsioonivõrkude avariide kontroll ja registreerimine
Vee- ja kanalisatsioonivõrkude avariide lokaliseerimine ja likvideerimise korraldamine
Vee- ja kanalisatsioonivõrkude remondi ja hoolduse planeerimine ja läbiviimise korraldamine

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus, soovitavalt veemajanduse- või ehitusega seotud erialal
Väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles, kasuks tuleb inglise keele oskus
Valmisolek töötada graafiku alusel väljaspool tavatööaega
B-kategooria juhiload
Arvutioskus tavakasutaja tasemel
Teenindusvalmidus, korrektsus ja kohusetundlikkus
Planeerimis- ja organiseerimisoskus
Kõrge pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

Väljaõpet kogenud kolleegi juhendamisel
Stabiilset tööd Eesti suurimas vee-ettevõttes
Kvalifikatsioonile vastavat töötasu
Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
Lisapuhkust 7 päeva, kokku 35 päeva puhkust aastas
Kaasaegset ja töötajasõbralikku töökeskkonda sh sportimisvõimalused, tervisekontroll, soodne toitlustus jmt

Tööpakkumise number
#241565

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2011

AS Tallinna Vesi on börsiettevõte ja suurim vee-ettevõte Eestis. Meie 320 töötajat annavad endast iga päev parima, et tagada kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus ligi 400 000 Eesti elanikule. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust ning kliendikesksust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem