Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #25487

Dispetser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

telefoni teel klientidega suhtlemine,tellimuste vastuvõtt,taksojuhtidele tellimuste eetris väljaandmine,tellimuste fikseerimine.

Ootused kandidaadile

kohusetundlik,vastutav,usaldusväärsusega naine.Väga hea suhtlemisoskus nii vene kui ka eesti keeles.Hea õppimisvõime,koostöövõime.
Eeldame eelmise taksodispetseri töökogemusega kandidatuuri.

Konkurentsivõimelist stabiilset tööpalka,mis suurendab firma arenduse jooksul.Sõbraikku seltskonda,meeldiva töökohta hea tingimustega tööd.

Tööpakkumise number
#25487

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. november 2003
Kuulutus sisestati:
28. november 2003

CVKeskus.ee klient

Sõltumatu eraettevõtte tegeleb transporditeenustega

Vaata rohkem

Dispetser