Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24026

Dispetser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Autoklubi otsib Autoabi dispetserit. Aktiivne suhtlemine klientidega, autoabi mehhaanikute töö kordineerimine üle Eesti

Ootused kandidaadile

Vajalik Eesti, Vene- ja Inglise keele oskus, hea suhtlemisoskus, arvutioskus, teadmised tehnikast ja autoehitusest, kasuks tuleb Eesti kaardi tundmine

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub põhipalk+ tulemuspalk.

Lisainfo

Eesti Autoklubi
Tallinn, 13418
Võrse 6
Kontakt nr: 6979107
188@autoclub.ee

Tööpakkumise number
#24026
Dispetser