Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #173840

Dispetser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reisijateveo planeerimine ja korraldamine ning kinnitatud sõidugraafikute täitmine. Bussijuhtide töö organiseerimine: sõidugraafikutest kinnipidamine; tööaja arvestuse pidamine; liinile väljuvate busside dokumentidega kindlustamine;vajadusel asendaja leidmine reservist.Piletitulu vastuvõtmine bussijuhtidelt, raamatupidamise algdokumentide kontrollimine ja edastamine raamatupidamisele ,kassa aruannete täitmine ja edastamine, informatsiooni edastamine kliendile.

Ootused kandidaadile

  • väga kõrge pingetaluvus
  • hea suhtlemisoskus
  • täpsus, ausus
  • kohusetunne
  • vastutustunne
  • valmisolek töötada vahetustes

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • tegusat ja meeldivat meeskonda

Lisainfo

AS Harjumaa Liinid otsib dispetšerit
Vanust alates 30
Töötaja asub tööle AS HARJUMAA LIINID ( Mustamäe tee 69 Tallinnas )
Kasuks tuleb eelnev töökogemus dispetšerina.

Tööpakkumise number
#173840
Dispetser