Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27729

"DISPETSER" - sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefonikõnedele vastamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine, andmete sisestamine, jooksvate kontoritööde korraldamine jms

Ootused kandidaadile

Anna endast kindlasti märku kui:
* oskad inimesi kuulata
* suudad eristada olulist vähemtähtsast
* oled rõõmsameelne ja kohusetundlik
* tead, et kliendil on alati õigus

Ettevõte pakub

* toredat meeskonda
* palju tööd
* häid töötingimusi

Lisainfo

Saada oma CV ja essee teemal "Miks just mina?" hiljemalt 05.03.2004 aadressile viiu.urb@uusmaa.ee

Tööpakkumise number
#27729