https://www.cvkeskus.ee/56993

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56993

Dispetser

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lülitamistoimingute juhtimine
  • avariide ja rikete kõrvaldamise juhtimine


Ootused kandidaadile

  • elektrialane kutseharidus
  • soovitavalt töökogemus elektrialal
  • valmisolek tööks graafiku alusel


Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku kollektiivi
  • tööks vajalikku koolitust ning võimalust areneda koos ettevõttega


Lisainfo

Töökoht asub Raplas.


Tööpakkumise number
#56993
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Dispetser
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!