Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #625630

Диспетчер / dispetser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bongo Takso pakub töö dišpetserile.

Töö toimub vahetustega graafiku alusel: kaks päevast vahetust, kaks öist vahetust ning neli puhkepäeva.

Tööpäev on 12h 09:00-21:00.

Kuus keskmiselt 15 vahetust võimalusega võtta lisavahetusi nädalavahetustel(6h).

Kandidaadilt ootame:
- Eesti ja vene keele oskust, mis ei ole suhtlustasandist madalam
- Arvutioskust ning kiiret trükkimist
- Linnaosade ning tänavate minimaalseid teadmisi
- Informatsiooni kiiret aktsepteerimist ning analüüsi, head reageerimisoskust ning kohanemisvõimalust
- Inglise keele oskus tuleb kasuks

Meie pakume:
- Motiveeritud töötasu
- Korralikku töökeskonda ning sõbralikku kollektiivi
- Lisatasu heade tulemuste eest
- Kohalevedu töölt koju Töökoht asub aadressil Madara tn 33/5, Kristiine linnaosa.

Kogu lisainformatsiooni on võimalik täpsustada kirjutadest info(at)bongo.ee või helistades numbritele +372 555 999 52; +372 562 15 857

Фирма Bongo Takso предлагает работу диспетчеру.

График: 12 часов с 9:00 до 21:00, два дня - две ночи - четыре выходных.
В месяц в среднем 15 смен с возможностью подработок (дополнительные смены в выходные дни по 6 часов).

Требования к кандидатам:

  • Знание эстонского и русского языка на уровне не ниже разговорного обязательно
  • Наличие навыков работы с компьютером и быстрого набора текста
  • Минимальные знания районов и улиц города
  • Способность к быстрому восприятию и анализу информации
  • Знание английского языка приветствуется
Мы предлагаем:
  • Достойную оплату труда
  • Хороший и дружный коллектив
  • Бонусы за хорошую работу

  • Возможность развозки с работы

Всю дополнительную информацию можно уточнить по адресу электронной почты info(at)bongo.ee или по телефонам +372 555 999 52; +372 562 15 857 Наш офис находится по адресу: ул. Мадара, 33/5, район Кристиине

Nõudmised kandidaadile

Tööpakkumise number
#625630

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem