Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26635

Disaini Arenduskeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub:

  • Disaini Arenduskeskuse juhtimine ja arendamine;
  • projektide juhtimine ja keskuse tegevuseks rahastamisallikate otsimine;
  • koostöö arendamine riiklike institutsioonide, kohalike omavalitsuste, erasektori, rahvusvaheliste organisatsioonide ja analoogsete keskustega teistes riikides.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt majandusalane või avalik haldus;
  • eelnev töökogemus valdkondades, mis kattuvad keskuse juhataja tegevusaladega;
  • projektijuhtimise oskus ja projektide kirjutamise kogemus ning rahastamisallikate leidmise oskus;
  • väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus, loovus, algatusvõime ja iseseisvus;
  • teadmised disainist või huvi antud valdkonna vastu.

Ettevõte pakub

  • pakume perspektiivikat tööd ning eneseteostusvõimalust;
  • huvitavat töökeskkonda;
  • teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasoovi ja avaldusega hiljemalt 01. veebruariks 2004.a. Tartu mnt.1, 10145 Tallinn, personaliosakond või e-maili aadressil: kerli@artun.ee. Info tel. 6 267-390

Tööpakkumise number
#26635