Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149735

Disainer/müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OMAruum otsib oma uude avatavasse Tartu salongii hea stiilitundega andekaid Disainer/müügikonsultanti, kes aitaks edukalt ellu viia meie ambitsioonikaid plaane. Sinu peamisteks tööülesanneteks oleks:

  • klientide teenindamine salongis OMAruum
  • klientide kodusisustamise projektide juhtimine joonistest paigalduseni

Ootused kandidaadile

  • hea ruumi- ja stiilitaju
  • eelnevat töökogemust sarnases valdkonnas
  • loomingulisus, kuid samuti võime taluda rutiini
  • eesti ja vene keele oskust tööalase suhtluskeele tasandil
  • esinduslikkust ja korrektsust
  • võluvat naeratust ja sära silmades
  • väga hea asjaajamis oskus

kasuks tuleb:
  • eelnev kokkupuude köökide müügiga
  • erinevate kujundusprogrammide tundmine
  • väga hea arvutioskus

Ettevõte pakub

  • palju huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • tööks vajalikku väljaõpet nii Eestis kui Itaalias
  • motiveerivat töötasu, mis koosneb põhi- ja tulemuspalgast
  • isiklikke arenguvõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes
  • noort kollektiivi ja meeldivaid kolleege

Tööpakkumise number
#149735

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2008

Omaruum on asjalikku ja sõbralikku teenindust pakkuv sisustussalong. Meie tootevalikus on terve kodu sisustus. Oleme avamas uut salongi Tartus.

Vaata rohkem