Värsked tööpakkumised

Disainer/müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96231

Tööpakkumise number

96231

Töö kirjeldus

AS Softrend otsib oma meeskonda hea stiilitundega andekat Disainer/müügikonsultanti, kes aitaks edukalt ellu viia meie ambitsioonikaid plaane. Sinu peamisteks tööülesanneteks oleks:

  • klientide teenindamine ettevõtte esindussalongis OMAruum
  • hinnapakkumiste koostamine
  • suhtlemine koostööpartneritega

Nõudmised kandidaadile

  • hea ruumi- ja stiilitaju
  • eelnevat töökogemust samas valdkonnas
  • loomingulisus, kuid samuti võime taluda rutiini
  • vene ja inglise keele oskust tööalase suhtluskeele tasandil
  • esinduslikkust ja korrektsust
  • võluvat naeratust ja sära silmades

kasuks tuleb:
  • eelnev kokkupuude köökide müügiga
  • soome keele oskus
  • erinevate kujundusprogrammide tundmine

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • tööks vajalikku väljaõpet nii Eestis kui Itaalias
  • motiveerivat töötasu, mis koosneb põhi- ja tulemuspalgast
  • isiklikke arenguvõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes
  • noort kollektiivi ja meeldivaid kolleege
  • mitmeid ettevõttesiseseid üritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2007

Pehme mööbli tootmine. Salongis Omaruum pakume sisustuse terviklhendust.