Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28392

Disaineri assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dekreeti minevale inimesele soovime leida asendajat.
Assistent - trükikujunda/disaineri peamised ülesanded on:
Trükimaterjalide ettevalmistus, aruandlus, infoliikumise korraldamine tehnikaosakonnas, sh.:

  • pakendi kujunduse kooskõlastamine. Saadetud kujunduse kooskõlastamine pakendi konstruktsiooniga (koos konstruktoriga) ja lihtsamate kujunduste disainimine.
  • kujunduse kooskõlastamine kliendiga. Saata töödeldud kujundus kliendile kooskõlastamiseks.
  • trüki kujunduselementide tellimine. Koostada trükielemendid ja muud vajalikud materjalid pakendi trüki tellimiseks. Tellida vajalikud matriitsid ja jälgida /organiseerida nende kohaletoimetamist
  • arvestuse pidamine. Pidada arvestust tööde ja matriitsi tellimuste kohta tootmise ettevalmistusosakonnas
  • aruannete ja dokumentide koostamine. Tehnikaosakonnas vajaminevate aruannete ja dokumentide vormistamine/koostamine.
  • osakonnajuhataja poolt etteantud ühekordsete tööülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb eelnev töökogemus trükiettevalmistuse vallas (kujundamine/küljendus)
  • kujundusprogrammide kasutamise vilumus (Corel, Freehand)
  • kiirus ja täpsus visuaalsete andmete töötlemisel (trükifailid, kujundus)
  • hea silmamõõt ja värvitaju
  • suhtlemis- ja meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja pingelist tööd suures tootmisettevõttes
  • head töötasu

Lisainfo

NB! Pakutakse tööd ajutise töölepinguga, kuni 08.07.2005!

Tööpakkumise number
#28392