Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27156

Disaineri assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Disaineri assistendi töö eesmärk on mudeli trükipildi kujundamine ja selle tehniline teostus tootmisele, sh.:

  • trükipildi tehniline teostus tootmisele kujundusprogrammis Corel Draw
  • trükipildi puhtaks joonistamine, suuruse ja värvide fikseerimine
  • trükipildi kavandamine, muutmine vastavalt kliendi soovile
  • trükipildi kavandi kinnitamine kliendiga
  • kinnitatud trükipildi kavandi põhjal õlipiltide koostamine

Ootused kandidaadile

  • kõrghariduse või kesk-eri hariduse olemasolu
  • teadmised ja oskused kujundusprogrammiga Corel Draw töötamiseks ning väga hea arvutikasutusoskus
  • kasuks tuleb vähemalt 2-aastane kogemus sarnasel erialal
  • eesti keele väga hea oskus nii kõnes, kui kirjas ning inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • täpne, hoolikas, kohusetundlik ja hea suhtleja

  • töökohta rahvusvahelisse kontserni kuuluvas suurettevõttes
  • konkurentsivõimelist palka
  • arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • arenevat töökeskkonda ja tuge uutele ideedele

Lisainfo

Töökoht asub Tartu mnt. 63. Tallinn.
CV koos kaaskirjaga saata läbi CV Keskuse konto või aadressile anu@cvkeskus.ee.

Tööpakkumise number
#27156