Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61323

Disaineri assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on osalemine kollektsioonide väljatöötamises, mõõtkavade ja muu tehnilise dokumentatsiooni koostamine, ostutellimuste vormistamine ja administreerimine ning toodete kvaliteedi kontrollimine.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik ja töökas
Korrektne ja täpne
Erialaste teadmistega modelleerimisest ja materjalidest
Väga hea arvuti kasutamise ja inglise keele oskusega

Häid eneseteostuse ja arenguvõimalusi meeldivas ja professionaalses kollektiivis
Vastutusrikast ja iseseisvat tööd kiiresti arenevas firmas
Motiveerivat kompensatsioonipaketti, mis sõltuvuses ka isiklikust tööpanusest

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi CV-Keskuse, palume soovitavalt lisada ka foto

Tööpakkumise number
#61323